Megjelent Szabó Katalin harmadik verses kötete.

Szerző: reffehe Közzétéve:

Nagy örömmel értesítünk mindenkit, hogy megjelent Szabó Katalin testvérünk verseit tartalmazó kiadvány. Ez már nem első kötet, hanem már a harmadik . Azokat a verseket adhattuk ki Isten kegyelméből, amelyek a korábbi kötetekben még nem jelenhettek meg, mert azóta írta testvérünk. Aki olvasta, forgatta az első és a második kötetet, tudja, hogy hitvallásból születnek ezek a versek. Az Istennel való beszélgetés, elcsendesedés gyümölcsei, másokra való oda figyelés és az Istentől jövő indítattásból születtek ezek a versek. Hitvallás, bizonyságtétel Isten kegyelméről, szeretetéről, bátorítás sokak számára. Nemcsak a mi gyülekezetünkben forgatták a korábbi kiadványokat, hanem tudjuk, hogy nagyon sok gyülekezetben kedveltté váltak Szabó Katalin testvérünk verses kötetei. Ennek a kötetnek az a címe: Lábam előtt mécses a Te igéd. Beszél arról, hogy rád figyelek Uram, a Te igédre figyelek. Beszél arról, hogy én a Te igédet követem, bizonyságot akarok Rólad tenni. Nagy öröm számunkra, hogy a Nőszövetség kezdeményezésére, az egyházmegye és az egyházközség támogatásával közösen megjelenhetett ez a harmadik kötet. Isten iránti hálával, mi további erőt, Isten Lelke által további útmutatást, kegyelmet kívánunk a mi testvérünknek.


Hallgassanak meg egy verset a szerző saját előadásában.







0 hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük