Karácsonyi szeretetcsomag gyűjtés 2019

Szerző: reffehe Közzétéve:

Egyházközségünk vezetősége itt is szeretné megköszönni a gyülekezet minden tagjának azt a sok-sok adományt, amelyet ezen az adventen átadhatunk szeretetcsomagként, gyerekeknek elkészített cipős dobozokban ajándékként. Nagyon szép számmal gyűltek ezek a felajánlások. A hét elején már el is szállították a csomagokat, nagyon örültek a szervezők, hogy ilyen adakozó a gyülekezetünk. Isten tartsa meg bennünk ezt a lelkületet, és a Mindenható Isten adjon mindazoknak, akik jó szívvel adtak, lélekben ezerannyit!

” Kiki a mint eltökélte szívében, nem szomorúságból, vagy kénytelenségből; mert a jókedvű adakozót szereti az Isten. “
2Kor 9,7


0 hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük